Jolanta Reisch coach szkoleniowiec

Jolanta Reisch dziennikarka i pisarka, trenerka rozwoju osobowego, life coach.

Pracowałam w wielu mediach od Radia Opole, poprzez mainstreemowe tytuły (Gazeta Wyborcza, tytuły PolskaPress itp), kierowałam też jako redaktor naczelna kilkoma periodykami i portalami. W tym czasie zdobyłam kilka nagród branżowych.

Równocześnie zaczęłam pisać książki dla dzieci i nie tylko. Jestem współautorką poradnika dla współuzależnionych Alkoholik. Instrukcja obsługi.

Kilka lat temu zrezygnowałam z dziennikarstwa (inne spojrzenie na ten zawód niż ogólnie przyjęte ostatnio) i zaczęłam działania w sferze rozwoju osobowego. Zrobiłam papiery coacha i trenera/szkoleniowca.

Szkolę firmy z umiejętności miękkich, jestem też trenerką odporności psychicznej na bazie testu MTQ48/72. Prowadzę też wiele działań skierowanych do kobiet, w tym kręgi kobiece. Działam w Stowarzyszeniu Kobieta Szczęśliwa, w ramach którego między innymi organizujemy spotkania z topowymi psychologami, takimi jak Katarzyna Miller czy Ewa Woydyłło Osiatyńska. Od 13 lat prowadzę Bielskie Śniadania Biznesowe. Kończę prace nad stworzoną przeze mnie grą rozwojowo coachingową Po Moc Wyprawa w Głąb siebie.

Znajdziesz mnie w social mediach:
https://www.facebook.com/BielskieSniadaniaBiznesowe/
https://www.facebook.com/KobietaSzczesliwaStowarzyszenie/
https://www.facebook.com/AlkoholikInstrukcja/
https://www.facebook.com/JolaReisch/

Chcesz zagrać w grę rozwojowo coachingową po Moc Wyprawa w Głąb siebie?

Znajdź termin albo napisz na gra(małpka)jolantareisch.pl