Jeżeli tu jesteś, to znaczy, że chcesz zagrać w grę po Moc. Zanim się zapiszesz, przeczytaj wszystkie informacje.
Kto prowadzi grę?
Twoją Przewodniczką w grze będzie life coach Jolanta Reisch. Dlaczego to ważne, żeby grę prowadziła osoba, która jest psychologiem, terapeutą czy coachem? To nie jest gra towarzyska, tylko rozwojowa. Mogą pojawić się tutaj trudne tematy. Przewodnik jest potrzebny po to, żeby czuwać nad przebiegiem spotkania i ewentualnie domknąć otwarte procesy.
Ile osób może zagrać?
Grać może jednocześnie od 4 do 7 osób.
Jak długo trwa spotkanie?
Zarezerwuj sobie czas od 2 do 4 godzin.
Jak długo będziemy grać? Tego nie da się przewidzieć, bo wszystko zależy od zaangażowania uczestników. Dlatego lepiej nie rób wielkich planów na później. Najlepszy będzie powrót do domu i czas dla siebie. Twój umysł i ciało mogą tego potrzebować.
Kto może zagrać?
Do gry może przystąpić każdy, od nastolatków po osoby bardzo dojrzałe, bez względu na wiek oraz płeć.
Ograniczeniem może być jedynie liczba uczestników – od 4 do 7 osób.
Gra sprawdza się zarówno w kręgach osób, które się znają (grupy koleżeńskie, grono nauczycielskie, zespół managerów czy pracowników, zespoły zadaniowe itp.), jak również z gronie osób zupełnie sobie obcych. Każdy z tych wariantów był testowany i każdy świetnie się sprawdza.
Grę rozwojową Po Moc, wyprawa w głąb siebie można zagrać podczas integracyjnego wyjazdu firmowego, podczas sesji rozwojowo terapeutycznych, na nawet w czasie wieczoru panieńskiego. Można wykorzystać grę również jako część szkolenia (np. z budowania zespołu). Gra może być świetnym uzupełnieniem sesji psychologicznej czy terapeutycznej.
Kiedy możesz zagrać?
Znajdź najbliższy termin, w którym możesz dołączyć albo napisz do mnie i zapytaj o dostępne terminy: joolka4(małpka)gazeta.pl
Terminy spotkań dla grup zorganizowanych
Jeżeli masz już ekipę (minimum 4 osoby) i chcesz zaproponować miejsce, w którym możemy zagrać, daj mi znać! W przypadku grup zorganizowanych uzgadniamy indywidualny termin i miejsce przeprowadzenia gry.
Napisz do mnie: joolka4(małpka)gazeta.pl
Ile razy możesz grać?
W grę można grać więcej niż jeden raz, można powtórzyć ten proces już po kilku miesiącach, gdyż wraz z mijającym czasem znajdujemy się w innym punkcie naszego życia, mierzymy się z innymi problemami i szukamy odpowiedzi na inne pytania.
Co mówią o grze uczestnicy?
…po wczorajszej grze duża ulga! Lepsze zrozumienie siebie oraz tego, co dzieje się w moim ciele, emocjach i głowie. Mocne! Nadzieja! Otwarcie na to, co ma się dziać i na pewno się podzieje. Odklejenie się od niewspierających przekonań i niezrealizowanych pomysłów. Wczoraj się otworzyło a dzisiaj/jutro/w przyszłości niech się dzieje! W swoim tempie, nic na siłę! Rzeczywiście ta gra ma MOC! Moc zrozumienia siebie, otwarcia się na rzeczy, o których być może wiedzieliśmy, a do których warto wrócić. Otwarcie się na to, co ma BYĆ. Ja za rok? Gdzie będę? Dzisiaj jeszcze tego nie wiem, lecz wierzę, że będę w dobrym miejscu.
Uczyłam się siebie od siebie i siebie od innych. Ta gra okazała się lepsza niż sesja terapeutyczna ze znaną panią psycholog. Dzisiaj jest we mnie duży spokój, czy na zawsze, czy na chwilę, tego nie wiem, ważne że jest! Ta GRA to naprawdę mocne narzędzie i wczoraj to poczułam. Można w nią grać wiele razy i za każdym razem odkrywać cos nowego. Nowe wskazówki, podpowiedzi… Bo zasiadając do niej po raz kolejny, jesteśmy w innym miejscu, niż byliśmy poprzednio.
To było niezapomniane przeżycie. Niech energia płynie… jest SUPER!
Poznaj inne zalety gry:
Każdy uczestnik wchodzi w odbywający się w grze proces lepszego poznania siebie – na swoich zasadach, w swoim tempie i według swoich potrzeb.
Najnowsze komentarze